Місто

13 маршрут у Ніжині обслуговуватиме Кунашівську громаду?

Перспективним для забезпечення транспортом Кунашівської сільської громади внаслідок приєднання до Ніжина Григорій Олійник бачить міський 13 автобусний маршрут. На його думку, у подальшому автобус №13 можна експлуатувати для жителів сіл Кунашівка, Паливоди й Наумівське хоча б для 3-4 їздок.

За пропозиціями ЧНТУ щодо оптимізації транспортної мережі Ніжина, як ми вже писали раніше, 11, 13 маршрути хочуть ліквідувати, залишивши взамін лише 12 маршрут із додатковими одиницями транспорту чи збільшити ці маршрути на 2 одиниці та скоротити натомість 12. Заступник міського голови Олійник, зі свого боку, радить зберегти 13 маршрут, зменшивши кількість рейсів на лінії, аби послугами перевезення могли скористатися жителі новоствореної ОТГ.

Читайте також: Підвищення проїзду: необхідність, шантаж чи закономірність?

“Завершується процедура організації приєднання Кунашівської територіальної громади. Вивчаємо питання, щоб не знімати 13 маршрут з метою оптимізації, проте зменшити кількість їздок й розглядати його в перспективі можливого вивчення по забезпеченню транспортом Кунашівки, Паливоди й Наумівське – у майбутньому, якщо таке відбудеться. Ніхто на сьогоднішній день навіть при новому тарифі не виявляє бажання стати на маршрут №13”, – зазначає Григорій Олійник.

Він погоджується з ідеєю технологічного університету розмежувати маршрут 3/9 на окремих 3 та 9, що курсуватимуть кожен на своїх рейсах. Водночас рекомендує не чіпати маршрут №8, щоб не втратити те, що є.

Раніше ми писали про: В обласній адміністрації дали “зелене світло” приєднанню Кунашівської громади до Ніжина

“Не всі рекомендації від ЧНТУ ми маємо застосувати. За пропозиціями університету по 8 маршруту, ми повинні виключити їздку по вулиці Шевченка. Як наслідок – цей маршрут стане нерентабельним, буде 13-им. Щоб бути рентабельним, у нього декілька рейсів передбачено по вул. Шевченка, аби набрати пасажирів й якось стабілізуватись. Перевізник Супруненко має наміри припинити будь-які перевезення й говорить нам про це. Письмових звернень ще немає. Хто зайде на цей маршрут, якщо такі рекомендації виконати? Ніхто! У нас є деякі думки, що вилились уже в проект рішення. Мабуть, на наступному тижні будемо його оприлюднювати”, – сказав Олійник.

 

Залишити відповідь