Новини

14 кг коноплі, 17 торговців порнографією та недобросовісні водії: статистика ніжинських безчинств за березень

Березень відзначився значним зменшенням крадіжок та шахрайств. Натомість збільшились обсяги виготовлення та розповсюдження наркотичних засобів та порнографії.

Автор: Антон ЛИСЕНОК

Про роботу поліції за березень надала звіт начальник сектору моніторингу Інна Музиченко. В березні працівниками міського відділу поліції було складено 594 адміністративні матеріали, що на 70 більше, ніж в минулому році. У 244 випадках накладено штрафи на загальну суму 50 тисяч 303 гривні. Наразі добровільно сплачено понад 21 тисячу гривень. 82 протоколи передано до інших органів.

По лінії нагляду за безпекою дорожнього руху зафіксовано порушення правил ПДР та КУпАП з боку 221 водія, що становить близько 7 порушень на добу. 10 водіїв, незважаючи на збільшення штрафів, керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. 1 особа керувала автомобілем не маючи відповідного права. 16 водіїв не мали при собі відповідних документів. З боку водіїв допущено 16 ДТП без потерпілих осіб. 90 осіб притягнено до відповідальності за порушення вимог дорожніх знаків, правил зупинки/стоянки. З них 53 – водії великотоннажних транспортних засобів.

До уваги водіїв: в квітні пройде планове відпрацювання щодо виявлення порушень водіями правил дорожнього руху.
В березні зафіксовано 6 фактів дрібного хуліганства. Зафіксовано 130 фактів розпиття алкогольних напоїв та куріння тютюнових виробів в заборонених місцях. В одному з магазинів міста неповнолітнім продали алкогольні напої, за що на продавця був складений протокол за ч2 ст156 КУпАП.

За минулий місяць зареєстровано 128 кримінальних проваджень. Не було вчинено жодного грабежу, в минулому році їх було 3. Кількість крадіжок знизилась із 73 до 42. Також знизилась кількість шахрайств: з 13 до 3. Задокументовано 17 фактів розповсюдження відеоматеріалів, що носять порнографічний та насильницький характер. Зафіксовано 2 факти спричинення тяжких тілесних ушкодженнь. Задокументовано 12 фактів зберігання наркотичних засобів та 3 факти збуту. Під час одного з останніх обшуків було виявлено висушені та готові до вживання рослини коноплі загальною вагою понад 14(!) кг

Залишити відповідь

Усі Новини