Новини

209 округ: на Чернігівщині зафіксовано роздачу грошей за голоси

Як повідомляє cometa.news, на одній із дільниць 209 виборчого округу були зафіксовані спроби підкупу виборців людьми Кодоли. Підкуп виборців — один з основних способів отримати голоси виборців для таких нікчемних депутатів як Олександр Кодола. Тому не дивує, що його люди пропонують гроші за відданий голос всім бажаючим виборцям. Дивує інше — нахабство і безцеремонність з якою це все відбувається. Відкрито, нітрохи не соромлячись, вони провертають свої брудні справи прямо біля входу на дільницю №740459 в селі Безуглівка Ніжинського району Чернігівської області.

Перед входом стоять двоє людей і роздають гроші. За кожен голос — 300 гривень. Ті, хто отримав винагороду розповіли, що їм обіцяли по 500 гривень. Але після голосування видали тільки триста. «Неприємно, звичайно, взяли і обдурили», — кажуть люди. Але, цікаво інше, чого вони чекали від людини, який протягом усього свого депутатського терміну тільки й робив, що обманював виборців.

Поліція не вживає жодних заходів, але активісти не втрачають надії. Вони зафіксували все, що відбувається на камери мобільних телефонів. Всі фото і відео матеріали будуть оприлюднені і направлені до поліції. В об’єктиви потрапили не тільки люди Кодоли, а й ті, хто отримував винагороду.

Як стало відомо трохи пізніше, поліція все ж затримала, одну з жінок. Нею виявилася якась Курило Любов, ім’я другої жінки встановлюється. Їм загрожує покарання від 8 до 10 років.

Залишити відповідь

Усі Новини