Місто

Анатолій ГУНЬКО: Добиватимусь, щоб мої земляки отримали відшкодування коштів, які вони сплатили за незаконною ціною на газ

«Батьківщина» виграла тарифний суд для людей, і тепер кожен має право вимагати перерахунку вартості тарифів та відшкодування коштів. Наступний крок – зниження тарифів на центральному і місцевому рівні.

Про це сьогодні під час зустрічі із жителями Носівщини заявив кандидат у народні депутати по 209 округу від «Батьківщини» Анатолій ГУНЬКО.

За словами відомого правозахисника, саме через послідовність у зниженні тарифів і захисті простих людей, він обрав команду ВО «Батьківщина»:

«З минулого року на місцевому рівні я разом з юристами домагаюсь зниження тарифів на тепло у Ніжині. «Батьківщина» доказала на загальнодержавному, що за будь-якої влади можна добитися встановлення обґрунтованої ціни на газ», – заявив Анатолій ГУНЬКО.

Як розповів правозахисник, зараз у Ніжині, Ніжинському, Варвинському, Носівському, Срібнянському і Ічнянському районах його помічники допомагатимуть людям заповнювати листи-вимоги стосовно перерахунку вартості тарифів та відшкодування коштів. Щоб не чекати на перерахунок роками, потрібно взяти «Батьківщину» собі у помічники, підтримавши її на виборах.

«До парламенту йде багато нових облич. Та чи мають вони компетенцію і знання, які допоможуть перемогти у війні за справедливі тарифи і знизити нарешті ціну на газ? Як юрист, скажу, що це не так легко. Від «Батьківщини» йдуть професіонали, які мають досвід і вже добилися перших результатів. Щоб скоріше знизити тарифи, потрібно підтримати «Батьківщину», – запевняє Анатолій ГУНЬКО.

Крім того, кандидат у народні депутати по 209 округу акцентує, що після обрання його до парламенту, добиватиметься і від Ніжинської місцевої влади проведення інвентаризації тарифів. Бо хоча ТОВ «НіжинТеплоМережі» має майже 100 млн боргів, через що тарифи на тепло в останні роки були одними з найвищих в Україні, підприємство є насправді розрахунково прибутковим. І тому першим своїм завдання Анатолій ГУНЬКО у Верховній Раді вважає добитися остаточного зниження тарифів на газ і тепло.

Залишити відповідь