Новини

Анатолій Гунько допоможе відстояти від закриття школу й повернути до життя дитсадок у Козарах

Мешканці села Козари, що на Носівщині, просили допомогти зберегти їхню школу від закриття. На їхнє прохання відгукнувся кандидат у народні депутати від ВО «Батьківщина» по 209 округу Анатолій Гунько.

Цього року місцева влада планує закрити школу, у якій навчається близько 50 учнів. «Це недопустимо, що ваша місцева влада діє всупереч волі громади. Допустити, щоб закрили школу в Козарах, не можна. Це буде першим кроком до похорону села. Місцева влада замість того, щоб створювати умови для молодого покоління в селі, своїми діями знищує майбутнє маленьких населених пунктів. Треба школи берегти, і сама громада має відстоювати свої права», – наголосив Анатолій Гунько.

Селяни жалілись, що кілька років тому без громадських слухань закрили місцевий дитячий садок. Закриття дитячого садочку, акцентує Анатолій Гунько, можна скасувати через суд. Він запевнив, що надасть увесь необхідний юридичний супровід, щоб повернути людям дошкільний навчальний заклад та недопустити закриття козарської школи.

Проблем у Козарах ще багато. Серед них – погане автобусне сполучення, незадовільний стан доріг, відсутність робочих місць.

Автобус до села їздить рано-вранці. Дістатись до лікарні чи ринку селянам дуже складно. Перевізники налагоджувати нормальне автобусне сполучення не поспішають – нарікають на нерентабельність. «Цими питаннями має займатись місцева влада. При проведенні тендеру необхідно маршрути подавати пакетами: поєднувати прибуткові й неприбуткові. Таким чином перевізники не зможуть вибирати собі лише найвигідніші маршрути й лишати величезну частину мешканців району без транспортного сполучення», – запевнив Анатолій Гунько.

Залишити відповідь

Усі Новини