Новини

Анатолій Гунько: “Одне з перших завдань в парламенті – підвищення мінімальної пенсії до 3 тисяч 100 грн

Імідж

Учора в селі Держанівка Носівського району місцеві мешканці нарікали на мізерні пенсії, які виплачує держава. “Держава не хоче, щоб прості люди могли вижити”, – говорила місцева жителька Наталія. Селяни звернулись із проханням посприяти налагодженню гідних пенсійних виплат до кандидата в народні депутати від ВО “Батьківщина” по 209 виборчому округу Анатолія Гунька .

“Кабмін затвердив прожитковий мінімум для українців у розмірі 3 тисячі 100 грн. Тобто визнав, що за меншу суму людина прожити не може. Проте пенсії виплачує 1 тисячу 400 грн. Так не повинно бути. Переконаний, що разом із командою ВО “Батьківщина” я зможу добитись гідних пенсійних виплат та справедливості. Одним із перших наших завдань у парламенті буде підвищення мінімальної пенсії до 3 тисяч 100 грн”, – наголосив Анатолій Гунько.

Це не єдине, що турбує селян. Проблем багато: безробіття в рідному селі, затягування оформлення спадщини, відмови в виділенні земельних ділянок. “Моє особисте прагнення й прагнення ВО “Батьківщина” – зробити з України не сировинну країну, а країну-виробника. Коли в нас по селах почнуть переробляти деревину, а не вивозити її за кордон, обробляти зерно, а не продавати трейдерам, тоді села почнуть економічно розвиватись, у людей з’явиться робота, а державний бюджет почне поповнюватись”, – підкреслив Анатолій Гунько.

Обурювались люди й на несправедливе нарахування субсидій. Люди економно користувались газом протягом опалювального періоду, проте ще й лишились боржниками. “Субсидії – це обман. Це маніпуляція нашими грошима. На моє переконня, держава має скасувати субсидії. Натомість – виплачувати людям гідні пенсії й зарплати, щоб вони самі могли за власний кошт оплачувати комунальні послуги”, – акцентував Анатолій Гунько.

Залишити відповідь

Усі Новини