Новини

Анатолій Гунько разом із батьками та вчителями уберіг школу від закриття

Носівська школа №4 не закриється! Учні будуть навчатися, вчителі – працювати. Громадська організація «Правозахист Плюс» допомогла людям відстояти їхні права. Повний юридичний супровід позову та особиста присутність у залі судового засідання в якості захисника – так відгукнувся на прохання носівчан про допомогу голова правозахисної організації, правник із 20-літнім стажем Анатолій Гунько.

Чернігівський окружний адміністративний суд іменем України призупинив дію рішення Носівської міської ради про закриття ЗОШ №4. Це сталося 20 червня. І саме цей красномовний натяк служителів Феміди остудив гарячі депутатські голови. І вже 21 червня на пленарному засіданні депутати скасували своє ж рішення про закриття. Чи зробили б це депутати без втручання в ситуацію судових органів? Батьки та вчителі єдині в думці — ні! Адже їхніх думок і пропозицій чиновники і чути не хотіли.

Колективу натякали, що треба бути “зговірливішими” та усно обіцяли, що можливо працевлаштують, а батькам відкрито говорили: дітей переведуть до іншого закладу, бо бюджет дозволити собі “лишнє” не може. “Лишніми” для чиновників стали 330 учнів школи та 38 вчителів і техпрацівників. Уже практично була запущена процедура ліквідації школи. Коли звернулися за допомогою до Анатолія Гунька, часу було обмаль. Але професійний підхід правника, згуртованість батьківського та педагогічного колективів дали свій результат.

Суддя був вражений кількістю підписів, зібраних у захист школи, та кількістю присутніх батьків і вчителів у судовій залі. “Рішення носівських депутатів про закриття школи – незаконне, тому я на боці вчителів і батьків, як і закон. Для мене це принципове питання. І я не залишу людей один на один із такими рішеннями їхніх депутатів. Буду всіляко підтримувати громаду цього навчального закладу. Люди просто молодці — вони кинули виклик тим, хто знехтував їхніми правами. Це заслуговує на повагу й визнання”, – підкреслює Анатолій Гунько.

Вчителі та батьки вражені оперативністю й фаховістю наданої їм допомоги. “Ми могли місяцями товктися по кабінетах, подавати численні звернення, та вийти ні з чим”, -підкреслюють вони.

Он чого варта поведінка наших депутатів у сесійній залі — вони просто закривали людям рота! Воювати з недолугою владою дуже важко. І за підтримку в цій боротьбі вони дуже вдячні Анатолію Гуньку, бо так народжується віра громади в саму себе та в силу єднання.

Залишити відповідь

Усі Новини