Місто

Анатолій Гунько: “Разом із командою ВО “Батьківщина” зможемо добитись гідних пенсійних виплат та справедливості”

Сьогодні жителі села Селище, що на Носівщині, звернулись із проханням до кандидата в народні депутати України від ВО “Батьківщина” по 209 виборчому округу Анатолія Гунька допомогти підвищити пенсії селянам.

“Скажіть, як зараз можна прожити за півтори тисячі гривень пенсії? За світло й за газ заплатив – і грошей не лишилось”, – жалілись мешканці.

“На сьогодні мінімальна пенсія вдвічі менша від прожиткового мінімуму. Так не повинно бути. Переконаний, що разом із командою ВО “Батьківщина” я зможу добитись гідних пенсійних виплат та справедливості. Одним із перших наших завдань у парламенті буде підвищення мінімальної пенсії до 3 тисяч 100 грн”, – наголосив Анатолій Гунько.

Селяни розповіли Анатолію Гуньку, що минулого року їхню школу закрили обманом. Не провівши громадських слухань, змусили батьків написати заяви для переводу їхніх дітей до іншого навчального закладу в сусідньому селі. Роботу Селищанської школи призупинили через недостатню кількість учнів.

“Нашу школу закрили люди, які були зацікавлені в цьому. Тепер приміщення стоїть пусткою, і міська влада шукає способи заробити на ньому”, – говорила місцева мешканка Олена.

“Я сприятиму оскарженню рішення з призупинення роботи школи в суді. Під час розгляду справи ми з’ясуємо, хто з батьків писав заяви про переведення дітей до іншої школи добровільно, хто з примусу, та чи взагалі були такі заяви”, – запевнив Анатолій Гунько.

Також нарікали люди на несправедливий розподіл земельних ділянок у їхньому селі. Ті, хто все життя пропрацював у селі, не отримали жодної сотки, а хто вважав себе власником земельного наділу – насправді таким не є.

“Недавно Носівська міська рада  виділила 20 земельних ділянок обласному депутату та його родичам. Простим людям у виділенні землі відмовляють. Кажуть, що в районі вільних ділянок немає. Але це не так. Земля є, а вони її приховують. Перше, що треба зробити в Носівському районі, щоб навести лад – це провести аудит землі. Ваша влада всіма шляхами намагається цього уникнути. Тому я йду до парламенту, щоб мати можливість впливати на зміну місцевих рад і справедливо вирішувати проблеми людей”, – наголосив Анатолій Гунько.

Залишити відповідь