Місто

Анатолій Гунько сприятиме вирішенню юридичних питань селян на Срібнянщині

Імідж

Сьогодні в селі Дігтярі на Срібнянщині кандидат у народні депутати України від ВО “Батьківщина” по 209 виборчому округу Анатолій Гунько зустрівся з місцевими мешканцями. Селяни розповіли, що в їхньому районі дуже складно оформити спадщину та й будь-які документи. Для цього часто доводиться витрачати багато часу та ще більше грошей.

Анатолій Гунько запевнив, що посприяє, аби найближчим часом у Срібному та Варві запрацювала організація “Правозахист Плюс”. А до того часу по селам працюватимуть виїзні консультативні групи.

Цілою громадою скаржились дігтярівці Анатолію Гуньку, що для автомобіля швидкої допомоги необхідні нові колеса. Вона обслуговує три села, і без медичної допомоги може лишитись чимало місцевих жителів. Анатолій Гунько наголосив, що буде всіляко сприяти вирішенню їхньої проблеми й задіє фонд “Гідьдія добра”.

“Мені соромно за моє покоління, яке довело людей до складного життя. Так важко існувати ще ніколи не було. Звичайних селян намагаються знищити. Тому нам необхідно оновити парламент, щоб він став дієвим. У нас немає жодного дня на роздуми. Діяти треба зараз. Щоб повернути людям гідне життя, треба створювати закони, які працюватимуть на звичайних людей і захищатимуть їх. Для цього я йду до парламенту, бо знаю, як це зробити”, – запевнив Анатолій Гунько.

Залишити відповідь