Місто

Анатолій Гунько вимагає в місцевої влади Носівщини виконувати свої обов’язки перед громадами

Сьогодні в селі Плоске Носівського району місцеві мешканці звернулись до кандидата в народні депутати по 209 округу від ВО ”Батьківщина” Анатолія Гунька з проханням допомогти вирішити проблему тотального безробіття.

“Наші люди – зневірені, виживають за самі копійки. А ми працювали б у рідному селі із задоволенням. Однак на нас ніхто не звертає уваги”, – жалілись селяни.

На думку Анатолія Гунька, такі проблеми не повинні вирішувати самі люди, про це мають піклуватись голови місцевих рад, депутати. Вони повинні сприяти створенню робочих місць у маленьких населених пунктах.

Одними з найболючіших проблем Плоского є відсутність нормального автобусного сполучення та зруйновані дороги.

Перевізник до села пускає автобус удосвіта один раз на день. Налагоджувати автобусне сполучення не бажає, киваючи на розбиті дороги й замалу ціну на проїзд. Аби до пасажирів їздив транспорт, принаймні кілька разів на день у зручний для селян час, перевізник пропонує захмарну вартість квитка.

“За проїзд автобусом до Ніжина (а це менше 5 км) перевізник пропонує встановити вартість проїзду в 60 грн або щоб місцева влада компенсувала йому збитки в розмірі 15 тис. грн на місяць”, – говорила місцева жителька Ірина.

До лікарні, до банку, по справах добираються або пішки, або на попутному транспорті. Щоб вирушити до Ніжина та назад на таксі, треба викласти 300 грн.

“Так, як працює зараз місцева влада в Носівському, Ніжинському та Срібнянському районах, працювати не можна. Вони нічим не займаються, окрім відкатів та створення корупційних схем. Вони всі гребуть гроші, неначе це останній день у їхньому житті”, – акцентував Анатолій Гунько.

“Щоб вирішити проблеми людей, я створив громадську організацію “Правозахист плюс”. Та цього виявилось недостатньо. Боротись із монополістами, корумпованими чиновниками й недієздатними міськими радами дуже складно. Тому я йду до парламенту. Мені потрібні повноваження, які дозволять повернути владу обличчям до людей та покращити життя звичайних українців”, – наголосив Анатолій Гунько.

 

Залишити відповідь