Місто

Анатолій Гунько: “Закони треба писати грамотно”

Імідж

Жителі села Карпилівка Срібнянського району сьогодні зустрілись із кандидатом у народні депутати України від ВО “Батьківщина” по 209 округу Анатолієм Гуньком. Селяни розповідали, що в держави й місцевих чиновників немає поваги до людей. “Корупціонери отримують мільйонні надприбутки, а простий селянин – півтори тисячі гривень пенсії”, – поскаржився місцевий мешканець Сергій.

Анатолій Гунько запевнив, що одним із найголовніших його проектів є покарання всіх корупціонерів. “Я ініціюватиму законопроект, аби корупціонерів не могли випускати під заставу. Він захищатиме простих людей і жорстоко каратиме тих, хто займається відвертим грабунком”, – акцентував Анатолій Гунько.

Недолугими й недоречними називає Анатолій Гунько сучасні закони України. Він наполягає, що в парламенті має працювати сильна й професійна команда, яка здатна змінити життя простих людей. “Закони потрібно писати грамотно, щоб захищати права людей, а не олігархів. Із цим здатні впоратись справжні професіонали. Сьогодні ми обираємо не тільки парламент, а й майбутнього прем’єр-міністра України. Маючи інструменти впливу, усі разом ми зможемо досягти розквіту в нашій країні”, – наголосив Анатолій Гунько.

Селяни скаржились, що їх кілька років поспіль годують обіцянками відремонтувати дорогу, але жодного відрізку  й досі “не полатали”. Анатолій Гунько запевнив, що ремонтом доріг має займатись місцева влада та депутати всіх рівнів. Для цього вони мають створювати проекти й сприяти виділенню коштів зі спеціальних дорожних фондів.

Кандидат у народні депутати України запевнив, що розпочне свою роботу в парламенті з наведення ладу в місцевих радах рідної Чернігіщини й ініціюватиме покарання тих, хто покриває тіньові схеми та корупцію.

Залишити відповідь