Новини

Бакаївські дев’ятикласники попрощалися зі школою

Уже не маленькі, але ще й не дорослі. Для трьох дев’ятикласників Бакаївської НВК Ічнянщини сьогодні особливий вечір. У них – випускний. Для когось це звичайний день, але не для них. Свято з присмаком радості та печалі, коли прощаєшся з дитинством та стаєш на роздоріжжі вибору. Куди вступити? Який шлях собі обрати? Вчитися далі чи шукати підробіток? Що хочу я, а не батьки? Обійми, теплі вчительські слова та настанови, прощання зі школою та перші життєві екзамени.

Минулоріч у Бакаївській школі був лише один випускник, два роки тому – два. А звична картина – 5-6 дев’ятикласників. Зараз у навчальному закладі – 33 дітей. Від 1 по 9 клас – повний комплект. Щоправда, форма навчання тут скоріше індивідуальна – учнів то небагато!

Усі троє сьогоднішніх випускників, Сергій Куник, Євгеній Кундра та Карина Жолобова, планують “гризти граніт науки” далі. Хто де: Сергій – в Остерському коледжі будівництва та дизайну, Карина – у Дорогинській школі-одинадцятирічці, Євгеній – у Ніжинському професійному аграрному ліцеї.

У Жені сьогодні подвійне свято. Йому виповнилося 15. Про рідну школу в нього, як зізнається, спогади лише найприємніші. Каже, тут було весело та ще й вчителі – як рідні: турбувалися, переживали, інколи по-батьківські гримали, десь сварили, але при цьому любили. Хлопець мріє стати футболістом та прославляти рідну Бакаївку спортивними здобутками.

“У школі вони вчили одні задачі, а тепер інші, життєві. Нехай їхня стежина буде щасливою”, – зичить вчителька математики, фізики й інформатики Тамара Бурдюг. Про своїх учнів Тамара Олексіївна говорить гарні слова: “Молодцюваті, врівноважені, добрі, кмітливі, відповідальні, небаловані. Хлопці в нас гарно співають, люблять займатися спортом. Карина – дівчинка серйозна, чудово декламує вірші, душевна, усе близько приймає до серця. Кожного року випускаєш випускників і думаєш, кожен випуск – найкращий, і такого вже більше не буде. Вони в нас усі неповторні”.

Привітати дев’ятикласників-випускників із хвилюючим святом приїхав до Бакаївської школи Анатолій Гунько. Від уродженця Ніжинщини кожен із них почув світлі слова та отримав на згадку подарунок – сенсорний мобільний телефон.

“Для наших діток цей день став надзвичайним. Розчулились, раділи. Їх привітали, та ще й так…Приємно,  несподівано”, – говорять вчителі випускників.

Фото нашого майстра Ігоря Волосянкіна можна буде переглянути незабаром

Залишити відповідь

Усі Новини