Новини

Будинок культури на Ічнянщині почали реконструювати

Понад сорок років сільський будинок культури в Рожнівці, що на Ічнянщині, не бачив капітального ремонту. І тільки минулого року на його реконструкцію з місцевого бюджету виділили кошти.

Автор: Світлана Цюпка

На ремонт використали 420 тисяч гривень. Будівельники Ічнянського ТОВ «ПМК-85»встановили пластикові вікна та двері, зробили електропроводку, виконали внутрішні роботи у фойє, – каже Рожнівський сільський голова Василь Гавриш. – Нині відновлюють концертну залу. Загальна вартість проекту складає 1,5 мільйона гривень. Повністю приміщення буде оновлене в 2020 році.

Торік у селі Максимівка, що входить до Рожнівської сільської ради, зробили ремонт дороги на 140 тисяч гривень. Кошти використали також з місцевого бюджету.

У планах громади – дати нове життя пам’ятнику загиблим воїнам-односельчанам, який було встановлено в 1972 році. До доброї справи долучилося місцеве сільськогосподарське підприємство «Рожнівка-Агро», яке виділило 37 тисяч гривень. А загалом капітальний ремонт обійдеться у 100 тисяч гривень. За словами Василя Гавриша, уже закупили тротуарну та облицювальну плитку, інші матеріали. Також виготовили гранітну плиту із прізвищами 181 загиблого односельця.

Залишити відповідь

Усі Новини