Місто

Через припинення обслуговування на маршруті з перевізником Ніжин-Петрівка розірвуть договір

У зв’язку з припиненням обслуговування автобусного маршруту загального користування Ніжин – Петрівка, ОДА буде вимушена розірвати договір з перевізником та виставити пропозицію на конкурс. Доцільність зміни графіку руху на маршруті Ніжин – Петрівка ч/з Яхнівку, Галицю додатково обговорять з перевізником. На автобусних маршрутах Чернігів – Петрушин, Чернігів – Халявин, Чернігів – Скорінець додали ще один транспортний засіб — РУТА 25, а в Борзнянському районі з’явився новий маршрут – «Сиволож – Плиски». Про це йшла мова на засіданні координаційної ради з питань організації пасажирських автоперевезень в області, – передає Чернігівська ОДА.

Відкривати новий обласний маршрут, оголошувати конкурс в районі чи все ж Кіптівська громада таки досягне домовленості з перевізником щодо обслуговування дискусійного маршруту — це питання наразі залишається відкритим. Втім, за його вирішення активно взялися в облдержадміністрації. Уже наступного тижня обговорюватимуть моніторинг рентабельності рейсу та шукатимуть шляхи задоволення потреб громадян пільгових категорій, а також доцільність соціального маршруту.

Обговорювали й шляхи вирішення проблеми функціонування автобусної станції в Мені. Наразі вона є однією з найбільших транзитних точок, та попри це являється збитковою. Причина — пасажири не купують квитки в касі, а оплачують проїзд безпосередньо водію. Менська міська рада вже розпочала роз’яснювальну роботу серед населення, адже питання не лише в функціонуванні автовокзалу, а й в безпеці перевезень.

Окрім того, місцева влада Мени готова підтримати автостанцію фінансово, однак за умови оптимізації роботи підприємства та співучасті сусідніх районів, які користуються її послугами.

Залишити відповідь