Місто

Державні кошти мають витрачатись на реальні проблеми громади

Анатолій Гунько сьогодні провів зустріч із жителями села Липів Ріг. Вони знайомились, ділились міркуваннями та своїми думками про політичну й соціальну ситуацію в країні.

Анатолій Гунько говорив про те, що в нашій країні непогані закони, але не продуманий механізм їх релізації. Цей механізм складний і, практично, не здійсненний. Часто через це страждають прості люди.

Соціальний розвиток не може існувати без тісного переплетіння з економічним розвитком. Якщо тільки “підживлювати”соціальний розвиток і встановлювати автобусні зупинки чи облаштовувати футбольні поля за рахунок державних коштів, то з цього нічого доброго не вийде. Якщо не думати про дороги, які можна ремонтувати, залучаючи кошти з державних фондів, не задумуватись про можливість працевлаштування людей на рідній землі, відкриття нових підприємств і створення робочих місць, то невдовзі не буде кому користуватись тими “благами цивілізації”. “Економічний розвиток сіл, селищ, громад – таке моє бачення процвітання країни”, – запевнив Анатолій Григорович.

У своєму виступі Анатолій Гунько зазначив, що велику роль грає співпраця із народними депутатами Верховної, обласної та сільських рад. Сільська рада має подавати проекти та свої пропозиції стосовно того, що найбільше потребує їх громада. Адже сільській раді видніше та зрозуміліше, куди й на що витрачати кошти. А вже депутати Верховної ради сприяють фінансуванню цих проектів із держбюджету.

Голова сільської ради Липового Рогу підтримав Анатолія Гунька та підтвердив, що вони всією громадою прагнуть, щоб гроші витрачались на реальні потреби й проблеми села. Першочергово завдання їхньої громади вирішити питання зі шкільною їдальнею та ФАПом.

Залишити відповідь