Новини

Дітей з постраждалої Ічнянщини відправили в санаторій

У четвер, 18 жовтня, дітей з постраждалої території Ічнянського району, які опинилися в складних життєвих обставинах, відправили в обласний санаторій.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

“Надання допомоги, проведення превентивних заходів серед дітей та підлітків – основна мета поліцейських ювенальної превенції  Чернігівщини в населених пунктах, прилеглих до військових складів. Правоохоронці спілкуються з громадянами, які активно повертаються до своїх помешкань, проводять профілактичні бесіди з дітьми та їхніми батьками щодо основ безпечного поводження при виявленні ними вибухонебезпечних предметів. Особливу увагу ювенальні поліцейські приділяють дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Спільно з місцевими соціальними службами зранку 18 жовтня поліція відправила 25 таких підлітків в обласний санаторій «Зелений гай»”, – ідеться в повідомленні.

За згодою батьків, діти пройдуть оздоровлення  й водночас продовжать навчання відповідно до шкільної програми. Перебування дітей з Ічнянщини в санаторії триватиме місяць.

Крім того, як інформує поліція Чернігівщини, правоохоронці спільно з колегами з дозвільної системи та дільничними офіцерами області проводять подвірні обходи населених пунктів, розташованих в зоні надзвичайної події. Допомагають людям в межах компетенції поліції, якщо у цьому виникає потреба. 

Залишити відповідь

Усі Новини