Місто

Елітний алкоголь виявився сурогатом із сусіднього гаража

Правоохоронцями викрито незаконну діяльність підпільного цеху з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції відомих торгових марок.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Завдяки скоординованим заходам співробітниками органів фіскальної служби встановлено, що на території Чернігова в приватному будинку та гаражному приміщенні організовано виробництво алкоголю шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво (ч. 3 ст. 204 КК України).

Реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювалась в пластикових пакетах «bag-in-box, а також пластикових пляшках різного об’єму.

На підставі ухвал суду прокурорами та слідчими за участі працівників оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області проведено 10 обшуків на території міст Чернігів, Мена, Бровари та смт Козелець, за результатами яких виявлено та вилучено з незаконного обігу 1,6 тонн спирту, 12,2 тонн фальсифікованих елітних алкогольних напоїв («Chivas», «Kvint», «Jim Beam», «Grey Goose», «Absolut Vodka», «Jack Daniel’s» інші) та обладнання для масового виробництва сурогату.

Усього вилучено майна на суму понад 4 млн. грн, у тому числі підакцизних товарів на суму 3 млн. грн.

Уcтановлено, що виготовлена з порушенням встановлених технологічних норм продукція реалізовувалася на території Київської та Чернігівської областей вроздріб та оптом.

Наразі досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини вчиненого кримінального правопорушення.

Залишити відповідь