Місто

Інтернет-шахрайство та крадії на вулицях міста: статистика ніжинських безчинств

Поліція повідомляє про зачастілі випадки шахрайства в псевдо інтернет-магазинах. Якщо у вас просять внести повну вартість за товар в якості предоплати – це майже стовідсоткова ознака шахрайства. Почастішали факти крадіжок на вулицях міста.

Про це та інші події на щотижневій понеділковій нараді звітувала начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко.

За період з 3 по 9 березня правоохоронцями забезпечено оперативне реагування на 245 заяв та повідомлень від громадян (що дещо більше, ніж за аналогічний період 2017 року, – каже Інна Музиченко). Зменшилась кількість заяв кримінального характеру – 21 проти 33. Працівниками поліції складено 113 адміністративних матеріалів. У 53 випадках накладено штрафи на загальну суму 13 430 грн. На сьогодні добровільно сплачено близько тисячі гривень. 18 адміністративних протоколів передано до інших органів.

На дорогах міста прцівниками поліції зафіксовано 63 порушення з боку водіїв. 6 водіїв керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, ще 7 не мали при собі відповідних документів. За перевищення водіями вимог дорожніх знаків, правил зупинки/стоянки, встановлених обмежень швидкості руху до відповідальності притягнено 23 водіїв. Із них 14 – це водії великотонажних автомобільних транспортних засобів. Зафіксовано 4 ДТП без потерпілих осіб.

Встановлено 4 факти вчинення насильства в сім’ї.

Традиційно найбільше кримінальних проваджень складено за фактом крадіжок – 9, ще 4 – за зберігання наркотичних засобів, 1 факт шахрайства з обманом покупця в інтернет-магазині. При перевірці документів у одного з водіїв на пункті “Вертіївка” працівниками поліції встановлено, що водій керував транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння, та при собі мав 4 пакетики з порошковою речовиною схожою на метадон.

Антон ЛИСЕНОК

Залишити відповідь