Новини

Каток в ічнянців буде, але не цього року

Тим, хто любить зимовий відпочинок, Ічнянський національний парк пропонує лижні мандрівки лісом. Прокат коштує 26 гривень за добу. А от покататися в Ічні на ковзанах цієї зими не було й не буде можливості.

У Фейсбуці ічнянці навіть самі пропонували, де організувати таке дозвілля – на території волейбольного майданчика, по-доброму заздрили сусіднім районам, проте ковзанки так і не дочекалися. Усе ж, у міській раді жителів обнадійливо заспокоюють: каток буде, але не цього року.

“Це питання обговорили із міським головою. Волейбольний майданчик для ковзанки не підходить. Маємо кілька варіантів більш придатного для цього місця. Але треба провести значний обсяг робіт: виготовити та поставити щити, зробити освітлення. Також каток треба обслуговувати: підливати воду та зачищати. Він обов’язково в Ічні буде, але не цього року. У той час, як інші райони займалися встановленням ковзанок, наша громада після вибухів переймалася відбудовою й придбанням будинків для постраждалого населення та об’єктів соціальної сфери”, – зазначає начальник сектору молоді та спорту Ічнянської міської ради Олександр Роговий.

Світлана Цюпка

Залишити відповідь

Усі Новини