Місто

Книгу про ніжинських козаків невдовзі читачі зможуть побачити

Нове краєзнавче видання – дайджест публікацій та матеріалів ніжинських дослідників “Нариси історії Ніжина Козацької доби” підготовлене до друку.  Про це повідомили в мережі Фейсбук на сторінці Бібліотеки Ніжинського університету імені Миколи Гоголя.

Минулого року в Ніжині відзначили 370 років від дня заснування Ніжинського козацького полку. Щоб відзначити цю подію Бібліотека НДУ ініціювала написання та видання дайджест статей та матеріалів місцевих науковців “Нариси історії Ніжина козацької доби”.

Авторами історичних матереріалів стали науковці університету, Ніжинського краєзнавчого музею та дослідники-краєзнавці, що розробляють тему історії Ніжинського козацтва 17-18 ст.

Збірник “Нариси історії Ніжина козацької доби” є першим зведеним виданням, що репрезентує та підсумовує творчий доробок ніжинських істориків у вивченні цієї цікавої теми за останні роки.

У книзі буде понад 300 сторінок тексту, кольорова вклейка з ілюстраціями, кольорова м’яка ламінована палітурка. Тираж видання буде обмеженим – віддрукують тільки авторські примірники та книги для презентації та роздачі по бібліотекам.

Електронна версія книги буде виставлена на сайті Бібліотеки НДУ імені М.Гоголя. У тих, хто бажає отримати паперовий примірник книги, є можливість його передплатити.  Передплата триватиме до 10 серпня 2019 року. Умови передплати  за електронною адресою: ndulibrary@ukr.net

На сайті Бібліотеки НДУ імені М.Гоголя також звертаються до можливих спонсорів видання:  якщо у них є бажання допомогти збільшити тираж видання, бібліотека готова до співпраці і чекає на пропозиції.

Залишити відповідь