Новини

«Комунальний» та «Критий» ринки об’єднають

Одноголосним «за» на 31 сесії міськради депутати проголосували за приєднання дочірнього підприємства «Критий ринок «Прогрес» до материнського – «Комунальний ринок». Аргументували це економією коштів та зростанням прибутку. До того ж, обидва підприємства, за твердженням відділу економіки, є нібито збитковими, а їхня діяльність – неефективною.

Юля Солдатенко

Очікується близько 30 тисяч гривень економії в місяць. Це відбуватиметься за рахунок скорочення адміністративного апарату, витрат на бухгалтерські та юридичні послуги.

Частина підприємців «Критого ринку» за сумісництвом працює на «Комунальному ринку». У порівнянні з минулим роком, прибуток від «Критого ринку» вдвічі зменшився (з 159 тисяч впав до 80, 4 тисяч гривень), а темпи росту витрат перевищують зростання доходів. Як результат – підприємство недоотримало чистого прибутку на 72 тисячі гривень.

Такі цифри озвучив відділ економіки Ніжинської міської ради.

«Час кризового менеджменту закінчився. Тепер ми говоримо про бюджет, перебудову двох об’єктів, важливих для містян, – торгового центру «Прогрес» та наші торговельні майданчики (у тому числі по вулиці Московській). Їм потрібно надати конкурентоспроможного вигляду для потреб громади», – зазначив очільник великого підприємства Віталій Павленко.

Залишити відповідь

Усі Новини