Місто

Літні пришкільні табори Ніжинщини завершили роботу

Яскраві емоції, нові відкриття та незабутні спогади – мабуть, так діти Ніжинського району згадуватимуть про відпочинок у пришкільних таборах.

На Ніжинщині завершили свою роботу табори відпочинку, що працювали на базі закладів загальної середньої освіти. Таких було 16. Вони дали змогу перевести дух від тяжкого навчального року та перепочити 605 дітям.

Відпочинок школярів був насичений цікавими пригодами, розвагами та подорожами. Більшість таборів мали певні напрямки роботи.

Так, уже багато років на території Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. діє літня екологічна школа. Її мета – формування екологічної свідомості як специфічної форми регуляції взаємодії з навколишнім середовищем. На цій основі формується екологічне мислення, екологічна культура і світогляд людини.

Цього року на базі літньої екологічної школи діяло дві групи – молодша (1-4 класи) та середня (5-8 класи). Для кожної із них були підібрані свої теми та досліди. Варто відмітити, що учні із захопленням сприймали новий матеріал, адже всі вони дуже люблять експериментувати.

На базі Кукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів працювала математична школа «Жива математика». Там намагались  активізувати зацікавленість школярів до вивчення математики.

Діти з великим задоволенням приходили кожен день до школи, де розв’язували різноманітні математичні задачі і головоломки, що сприяло розвитку спостережливості і їх творчої самостійності, підтримання інтересу до вивчення математики. Більшість завдань було подано у вигляді захоплюючих розповідей, які добре розвивають логічне мислення та пам’ять. Діти цікаво і з користю проводили час занять.

З метою змістовного проведення дозвілля під час відпочинкової кампанії 2019 року для дітей закладів освіти були організовані цікаві екскурсії в межах району (39 поїздок), області (13 поїздок) та за межі області (4 поїздки).

Учні мали можливість відвідати музеї Києва, Чернігова. Із величезним задоволенням школярі спостерігали за тваринами у Менському зоопарку, насолоджувалися краєвидами та слухали про історію національного історико-культурного заповідника «Качанівка» та парку-пам`ятки садово-паркового мистецтва «Тростянець», відчули себе справжніми козаками та козачками на території резиденції гетьманів Лівобережної України в Батурині. Не менш захоплюючими виявилися поїздки і до міста Ніжина. Діти весело проводили час на атракціонах в парку імені Т.Г. Шевченка, відвідували вистави в театрі та переглядали кінострічки в кінотеатрі, освоювали навики пілотів на базі Спеціального авіаційного загону та вчилися гасити пожежі з рятувальниками Ніжинського МРВ УДСНС України в Чернігівській області.

Ми переконані, що всі отримали масу позитивних емоцій, незабутніх спогадів та гарного настрою.

За матеріалами сайту відділу освіти Ніжинської РДА

Залишити відповідь