Новини

Між селами Носівщини може з’явитися нормальне автобусне сполучення

І досі жителі Іржавця Носівського району змушені добиратися до місця призначення “попутками” чи йти 4 км пішки до сусідніх Козарів. Автобуси їздять тричі на тиждень: у середу, п’ятницю та в неділю. Хоча до села після піврічної перерви почав нарешті відновлювати рух транспорт, проте водії усе ж не горять бажанням їздити сюди – нерентабельний маршрут.

“Якщо стало зле в інші дні, як добиратися? Пішки вже сил нема ходити”, – скаржиться 58-річна Олена.

Із проханням покращити автобусне сполучення на Носівщині звернулись до кандидата в народні депутати України по 209 виборчому округу від ВО «Батьківщина» Анатолія Гунька жителі села Іржавець.

Анатолій Гунько говорить, що потрібно розподіляти маршрути пакетами – поєднувати рентабельні й нерентабельні, аби перевізники не працювали в збиток та мали змогу компенсувати собі неприбуткові маршрути прибутковими. Одним із перших своїх кроків у якості нардепа він ініціює зміни до постанови Кабміну, які повернуть право проводити тендери на пасажирські перевезення державним районним адміністраціям.

Кандидат у народні депутати України переконаний, що поки не змінити діючу владу на місцях та в парламенті, села на Чернігівщині зникнуть назавжди. Вона не хоче думати про людей, натомість набиває за їх рахунок власні кишені.

Із нинішньою місцевою владою 209 округу не досягнеш розвитку. Тому Анатолій Гунько збирається розпустити Ніжинську, Носівську, Срібнянську ради, якщо стане народним депутатом, називаючи їх корумпованими й тими, що працюють проти своїх мешканців.

«Із носівською владою взагалі неможливо вести діалог. Ми повернулися на панщину, де є лише пани й холопи. Влада пропонує людям такі умови життя, які заганяють людей у залежність та безвихідь. Треба це змінювати, змінювати радикально. Час діяти. Діяти для людей», – наголошує Анатолій Гунько.

Залишити відповідь

Усі Новини