Місто

На Чернігівщині затримали військового-хабарника

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України в рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні під час отримання неправомірної вигоди викрито та затримано військовослужбовця – начальника циклової комісії військової частини.

Затримання проводилось спільно з працівниками Управління захисту економіки та слідчими Слідчого управління ГУНП в Чернігівській області, – повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Встановлено, що затриманий підполковник ЗСУ 11 липня вимагав та отримав від громадянки України неправомірну вигоду в сумі 2600 гривень. За ці кошти він обіцяв вчинити вплив на службових осіб комісії своєї військової частини, яка є закладом з підготовки водіїв, для безперешкодної видачі свідоцтва про її закінчення. Також він обіцяв у подальшому «допомогти» вплинути на службових осіб Чернігівського міжрайонного реєстраційного-екзаменаційного відділу при складанні іспитів та видачі посвідчення водія категорії «В».

Офіцера-хабарника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Неправомірну вигоду в ході особистого обшуку виявлено та вилучено.

Наразі тривають слідчі та процесуальні дії.

Залишити відповідь