Місто

На допомогу жителям Ічнянщини ніжинці назбирали понад 10 тисяч гривень

Після пожежі на складі боєприпасів поблизу Ічні ніжинці, оперативно гуртуючись, прийшли на допомогу жителям, які потребували тимчасового прихистку.  Близько о пів на шосту ранку в центрі міста почав працювати евакуаційний штаб. Люди масово зносили теплі речі, одяг, харчі, медикаменти, збирали до скриньки гроші. Відгукнулися допомогти не тільки волонтерські організації, самооборона й ветерани АТО, а й активісти, небайдужі мешканці. Хто міг, приймав до себе в домівки евакуйованих цілими сім’ями, часто не знаючи нічого про тих, кому без будь-яких вагань відчиняв двері власної оселі. Як результат – із чотирьох ніжинських шкіл, де назбиралось найбільше потерпілих жителів Ічнянщини, новоприбулих перенаправлено до однієї 17 школи. Врешті, і там нікого не залишилось, бо людей “розбирали додому, як гарячі пиріжки”.

Автор: “Правда ТУТ. Ніжин”

На зібраних зі скриньки 10 тис. 255 грн волонтери зі штабу придбали необхідні будматеріали, плівку. Хлібзавод дав кілька мішків хліба. Перед цим зателефонували до Ічнянської райдержадміністрації, запитали, що потрібно в першу чергу. Багато пошкоджених від снарядів будинків, розбиті вікна й дахи. Хоча б тимчасово, аби одразу закрити отвори на час негоди чи шквалу, на вагу золота – захисна плівка. Поки не надійде допомога й не відновлять завдані втрати.

Закуплене повезли до Августівки, що за 11, 4 км від Ічні.

Раніше ми писали про: Вибухи в Ічні: причини, наслідки, коментарі

“Це крапля в морі, що ми привезли. Два дні вже тут. Тільки приїхав додому, пересів в іншу машину й знову з волонтерами вирушив до Августівки. Сьогодні зранку знову на Ічнянщині”, – коментує наш журналіст Ігор Волосянкін.

Фото Ігоря ВОЛОСЯНКІНА

Залишити відповідь