Місто

На Ніжинщині чоловік ховав вибухівку в нежитловому будинку

Правоохоронці продовжують заходи з виявлення нелегальної зброї й вибухівки, а також осіб, що причетні до незаконних операцій з вказаними небезпечними предметами. Так, 12 вересня співробітниками Ніжинського відділу поліції проводилися слідчі дії в одному з населених пунктів Ніжинського району.

У правоохоронців була інформація про те, що в нежилому домоволодінні облаштовано схованку цілого арсеналу зброї. Вказана інформація  підтвердилася, та після зриву підлоги сараю знайдено боєприпаси й вибухівку. Одну за одною вибухотехніки дістали чотири бойові гранати, один запал до гранати, близько 130 набоїв різного калібру до зброї армійських зразків, а також саморобний вибуховий пристрій, який було небезпечно навіть транспортувати, тому знищено фахівцями неподалік оглядуваного будинку.

Так добре схований «скарб» належить раніше судимому за крадіжки та грабежі 34-річному мешканцю Куликівського району, який вже зізнався в цьому слідчим.

Відомості за фактом незаконного зберігання зброї та боєприпасів внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 263 КК України, а вилучені «знахідки» направлено для проведення експертного дослідження.

Інформацію “Правда ТУТ. Ніжин” надав Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції

Залишити відповідь