Місто

На Ніжинщині жителі чотирьох сіл залишилися без громадського транспорту

Фото з вільних джерел

На Ніжинщині жителі чотирьох сіл залишилися без громадського транспорту. Єдиний автобус, яким місцеві могли доїхати до центру громади та району, припинив їздити, як каже перевізник, через погані дороги й нерентабельність. Селяни влаштували акцію протесту.

Про це інформує UA: Чернігів.

У Миколи Білана інвалідність першої групи. Щодня чоловік приймає ліки. Раніше їх привозив фельдшер рейсовим автобусом. Три тижні тому він перестав їздити до Шняківки та ще трьох сіл Лосинівської громади.

Без громадського транспорту залишились більше тисячі селян. Після трьох тижнів марного очікування автобусу люди з трьох сіл велосипедами та пішки дістались у Шняківку й влаштували тут акцію протесту.

Попередній перевізник від цього маршруту відмовився минулого року. Бажаючих замінити його не знайшлося, каже начальник Управління транспорту облдержадміністрації Сергій Меженний.

Сергій Меженний розповідає: «Рік тому, коли ми подавали оголошення на конкурс, бажаючих для здійснення перевезень на цьому маршруті не було. Тоді ми почали спілкуватися з усіма перевізниками й вони сказали, що цей маршрут вони обслуговувати не хочуть у зв’язку з тим, що відсутнє будь-яке там дорожнє покриття. Тоді ми все ж таки провели переговори, наради й домовились, що буде перевізник працювати. Він пропрацював рік і тепер каже, що дорога не відповідає перевезенню – і така ситуація склалась.»

Перевізник, приватний підприємець Віктор Трухан каже, від маршруту не відмовляється. Проте ризикувати здоров’ям водіїв і пасажирів не хоче.

«2 травня ми написали на Обласне управління капітального будівництва листа, що для Лосинівської об’єднаної громади пріоритетною є дорога Лосинівка-Сальне-Шняківка. Але ж до ремонту так справа й не дійшла. І по кінцю червня кошти на ямковий ремонт Ніжинського району були повністю використані. Тобто ніхто сюди нічого не вклав», – запевняє голова Лосинівської ОТГ Володимир Андрієць

Люди з сіл, в які не ходить автобус, попереджають — перекриватимуть дороги.

Залишити відповідь