Новини

На ремонт волонтерського автомобіля гужівчани зібрали 5600 гривень

Урочисто відзначати День села в Гужівці вже стало гарною традицією. Аби розділити радість свята, 29 вересня громада й численні гості вранці зібралися в місцевому Будинку культури.

Автор: Світлана Цюпка

Вітання з Днем народження села лунали від в. о. старости громади Тетяни Коломієць. Вшанували й учасників АТО (а таких у селі 15 чоловік), 5 ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. У Гужівці залишився один ветеран Другої світової війни, 96-річний Федір Місечко, який за станом здоров’я не зміг відвідати захід. Тож керівник громади привітала ветерана вдома. А ще вітання отримали й подружжя Володимира й Надії Бульб та Віктора й Надії Христюків – у них цьогоріч було “золоте весілля”.

На свято в Гужівку завітали й представники влади району: очільниця Ічнянської ОТГ Оксана Андріанова та в. о. голови РДА Валентина Рябчун, помічник народного депутата Валерія Давиденка Павло Киричок, які дякували гужівчанам за самовіддану працю на благо розвитку громади.

Позитивного й бадьорого настрою всім подарував народний аматорський фольклорний ансамбль «Червона калина» з Ніжина. ПП «Агротрейдер» пригощало шашликами, а спілка учасників АТО й волонтери – гарячим смачним кулішем. Крім цього, збирали гроші на ремонт автомобіля, на якому їздять до земляків-захисників у зону ООС. Розігрувалася й безпрограшна лотерея, кошти від її продажу теж передали на полагодження цього транспорту. Усього зібрали 5600 гривень.

Зокрема, придбавши квиток за 25 гривень, народ вигравав необхідні в господарстві промислові товари: відра, миски, мийні засоби, зерно тощо. А також найцінніші призи – двох поросят, які дісталися Сергію Бульбі та Миколі Дімову.

Звісно, не обійшлося й без головної розваги для молоді – святкової дискотеки. Як відомо, хто наполегливо працює – той і гарно відпочиває. Мабуть, тому й свято, яке відбулося за підтримки ПП «Агротрейдер», вдалося на славу.

Залишити відповідь

Усі Новини