Місто

На запрошення Анатолія Гунько у Носівці співав гурт «Фрістайл»

Учора в місті Носівка відбувся концерт гурту «Фрістайл». Музичне свято пройшло за сприяння кандидата в народні депутати України від ВО «Батьківщина» Анатолія Гунька.

Концерт зібрав повну площу людей. Глядачі, щоб побачити улюблених виконавців, приїздили навіть із сусідніх населених пунктів.

Учасник гурту Сергій Кузнєцов подякував запальним глядачам за оплески та Анатолію Гуньку за сприяння в проведенні концерту. «Анатолій Гунько – давній друг нашого гурту. Ми його дуже добре знаємо. Він порядний і справедливий, уміє ставити цілі та досягати їх, відстоювати закон. Він справжній лідер. Наш гурт дуже вдячний Анатолію Гуньку за можливість сьогодні бути на цій сцені, перед вами!», – говорив Сергій Кузнєцов.

Анатолій Гунько подарував розкішний букет білих троянд солістці гурту та подякував виконавцям за чудовий концерт.

Глядачі були вдячні й улюбленим виконавцям і Анатолію Гуньку за можливість послухати легенду української естради в рідному місті.

«Дуже люблю цей гурт. Ось і танцюємо й співаємо під його пісні. Дякуємо Анатолію Гуньку за свято. Бо поїхати за свій рахунок на концерт «Фрістайлу» в нас немає», – говорила сорока семирічна жителька Носівки Тетяна.

«Це моя улюблена група. «Фрістайл» – це моя молодість. Усі їх пісні на пам’ять знаю. Зараз вони виступають оновленим складом. Але репертуар – незмінний. Дуже люблю пісню «Фонари» і «Белая акация». Ми приїхали з Вертіївки на їх концерт усією сім’єю», – розповіла сорока чотирирічна Інна.

«Дуже запальний концерт. Емоції зашкалюють. Молодці виконавці. Такі пісні в них душевні. Дитинство одразу пригадується», – сказала тридцяти п’ятирічна Наталя, мешканка Носівки.

 

 

Залишити відповідь