Місто

На запрошення Анатолія Гунько в Срібному співав Павло Дворський. Фото

У смт Срібне відбувся фантастичний концерт Павла Дворського та його синів: Павла та В’ячеслава. Музичне свято відбулось за підтримки кандидата в народні депутати України від ВО “Батьківщина” по 209 округу Анатолія Гунька.

Концерт Павла Дворського зібрав повну залу глядачів. Гучні оплески та крики “Браво!” дарували жителі Срібного.

Павло Дворський говорив зі сцени за привітність слова подяки всім, хто завітав на концерт. Та висловив вдячність Анатолію Гуньку за можливість дарувати свою творчість глядачам.” Люди – це найбільший скарб нашої країни. І щоб його зберегти нам потрібна людина в парламенті, яка зможе докласти всі зусилля для цього. Таким професіоналом і лідером є кандидат у народні депутати України від ВО” Батьківщина ” Анатолій Гунько” – сказав співак.

Пісня «Батькова сорочка» про тата, який не повернувся з Сибіру не лишила байдужим нікого. Сльози були на очах навіть у чоловіків. Люди аплодували навстоячки не одну хвилину.

Легендарні пісні «Червона рута» й «Стожари» співали усією залою. Глядачі виконавцям викрикували «Молодці!».

«Я радий бути на вашій Срібнянській землі й переконаний, що разом із вами ми зможемо зробити нашу країну заможною і сильною. Від вас залежить наше майбутнє. Не допустіть, щоб нашу країну розділили. Час діяти, розбудовувати і змінювати Україну», – наголосив Анатолій Гунько.

Залишити відповідь