Місто

Наші ракетомоделісти стали другими на Всеукраїнських змаганнях у Дніпрі

З 8 по 14 травня в Дніпрі провели Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів (юнаки) (IV ранг).  Про себе заявили 7 команд юніорів та 10 команд юнаків із різних областей України.

Команду Ніжинської СЮТ представили юні ракетомоделісти Андрій Примушко та Михайло Дубровний. Хлопці змагались у чотирьох класах літаючих моделей та вибороли низку нагород в особистій першості і друге загальнокомандне місце. Так, у класі моделей “ПЛАНЕТА” (двоступінчаста модель на тривалість польоту зі стрічкою) Андрій Примушко здобув друге місце. Крім цього, хлопець виборов срібну медаль в класі “САЛЮТ” (ракета на тривалість польоту з парашутом) і став третім в класі моделей-копій. Його товариш по команді Михайло Дубровний – третій в класі моделей “САЛЮТ” і другий в класі моделей-копій.

Команду учнівської молоді Чернігівської області було сформовано з вихованців СЮТ Олександра Радченка, Богдана Пархоменка, Андрія Скорохода та Антона Петруха. Захищаючи честь області, наші хлопці вибороли друге командне місце. В особистому заліку відзначились Олександр Радченко – друге місце в класах радіокерованих ракетопланів і моделей-копій ракет, третє місце в класі моделей ракет на тривалість польоту з ротором; Антон Петрух  – перший в класі моделей-копій.

У рамках змагань 11 травня на аеродромі «Кам’янка» у Дніпрі пройшов “Ukraine Rocketry Challenge-2019”, де команда “Планета” виборола перемогу в номінації “Найкраща презентація моделі”.

Готували команду керівники гуртка Ніжинської СЮТ Панахно В.В., Шуляк С.В. Приданніков Д.Б., Івченко С.С., які також забезпечували якісне суддівство на змаганнях.

Наступна спортивна подія чекає ніжинців наприкінці червня знову в Дніпрі, де відбудеться Чемпіонат України з ракетомодельного спорту та міжнародні змагання на приз М.К. Янгеля, за результатами яких буде сформована національна збірна команда для участі в чемпіонаті Європи в Румунії.