Місто

Назвали продукти, які подорожчали найбільше

У травні найбільше, на 3,2 грн, подорожчала капуста. Продуктом, що найбільше подешевшав, – стали яйця. Ціна впала на 2,5 грн.

“Минулого місяця найбільше подорожчала капуста. 1 гривню за кілограм у ціні додала варена ковбаса. Морква подорожчала на 80 копійок, пшоно, морожена риба та яблука — 60 копійок. Додала в ціні 30 копійок на кілограмі сметана; 20 копійок – манні крупи; 10 копійок – хліб пшеничний з борошна вищого і першого ґатунків, хліб житній, макарони, борошно пшеничне, крупи ячні і молоко”, – написав у Facebook директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, – передає gazeta.ua.

У травні найбільше подешевшали яйця, сало, філе курки, гречка, м’які сири.

“Яйця стали дешевшими на 2,5 гривень за десяток. Вартість сала зменшилася на 1,7 гривень за кілограм, філе курки – на 1,6 гривень, гречки – на 1,4 гривні, м’якого сиру – на 1,2 гривні. На 60 копійок за кілограм подешевшала свинина, на 40 копійок — куряча тушка, 30 копійок — цибуля і цукор. На 20 копійок дешевше продавали рис, яловичину, соняшникову олію. Батон, вершкове масло і буряк подешевшали на 10 копійок”, – зазначив експерт.

Україна опинилася на першому місці в рейтингу країн з найдоступнішим за ціною м’ясом птиці. Дослідження провело британське видання The National Provisioner. Для нього обрали 50 країн. Згідно з даними британців, вартість 1 кг курячої грудинки в Україні становить в середньому 68 грн, 1 кг курячих ніжок — 49 грн.

Залишити відповідь