Місто

“Ніжин розвиватиметься, коли ми зупинимо дерибан бюджету місцевими чиновниками”. Фото

У цьому переконаний кандидат у народні депутати України по 209 виборчому округу від ВО «Батьківщина» Анатолій Гунько.

Під час зустрічі із жителями вулиці Прилуцька (мікрорайон Гуньки) він наголосив, що нинішня влада Ніжина не відповідає рівню міста, яке очолює, і на сьогодні перетворилася в товариство з обмеженою відповідальністю, де акціонери – депутати, відстоюють лише власні інтереси. Гроші в міському бюджеті дерибаняться, і про розвиток Ніжина тут ніхто не думає. Тому першим своїм кроком у якості народного депутата Анатолій Гунько бачить розпуск Ніжинської міської ради.

Мешканці мікрорайону незадовільно оцінюють роботу міської влади. Скаржаться, що немає в місті господаря: трава нескошена, повсюди розвелася амброзія, дороги неприбрані. Вулиця Прилуцька освітлюється слабко або ж взагалі світла немає. Через це на Гуньках – часті ДТП. Люди нарікають, до їхнього віддаленого району автобусів ввечері ледве дочекаєшся. «У вечірній час їздять будь-які маршрутки, але не наші. На Гуньки лише таксі бери за 58 грн», – скаржиться жителька Валентина.

Кандидат у народні депутати підкреслює, що проблему з освітленням району можна вирішити багатьма шляхами. Один із них – це залучення коштів з обласного та міського бюджетів. Ніжинці можуть і повинні вимагати від місцевої влади вирішувати нагальні потреби міста, а не сидіти, склавши руки, чи мовчки приймати нав’язані «подарунки» від нардепа, придбані за кошти самих же містян – платників податків.

«На бетонний майданчик перед міськвиконкомом витрачені мільйони – фактично втричі більше, ніж потрібно на освітлення ваших вулиць. У Ніжині, як і по всій країні, займаються тим, що на видноті, де можна встановити таблички. Майданчик перед міськвиконкомом, фонтан у сквері – це всі бачать, а бур’ян чи повалене дерево – десятки, лише ті, хто живуть поруч», – зауважує Анатолій Гунько.

Уже більше 5 років на території дитячого майданчика мікрорайону лежить величезна колода, дерево повалила буря. Скільки не зверталися мешканці до комунальних служб, але комунальники й місцева влада лише відмахуються й ігнорують їхні прохання. Представники громадської організації «Правозахист Плюс», якою керує Анатолій Гунько, відгукнулися на проблему жителів мікрорайону та пообіцяли допомогти прибрати колоду з майданчика.

Не влаштовує жителів мікрорайону, як на загальнодержавному рівні працює реформа «Укрпошти». Мікрорайон Гуньки обслуговує лише одна листоноша, яка просто фізично не може впоратись із великим навантаженням. Люди вчасно не можуть отримати ні пенсії, ні платіжки, ні листи, ні пресу.

Анатолій Гунько засуджує дії сьогоднішніх «реформаторів» та виступає проти поштової реформи, яку називає знущанням над українським народом. Разом із юристом-правозахисником Сергієм Коровченком нещодавно він домігся скасування «поштового експерименту» на Чернігівщині.

«Щоб проводити реформи, необхідно спочатку підготувати основу для її реалізації. А так, як робиться зараз, це знущання над людьми», – вважає кандидат у народні депутати.

Фото Ігоря ВОЛОСЯНКІНА

 

 

Залишити відповідь