Новини

Ніжинська поліція інформує про проведення операції «Перевізник зима – 2017»

З метою попередження та  профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв та підвищення технічної готовності автотранспорту, призначеного для перевезення  пасажирів, недопущення здійснення таких перевезень перевізниками без відповідних дозволів та ліцензій,  в період з 17.11.2017 року по 17.12.2017  року на території м. Ніжина та Ніжинського району  проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Перевізник зима – 2017», щодо забезпечення безпеки дорожнього руху під час перевезення пасажирів автобусами  та мікроавтобусами.

У ході проведення профілактичних заходів, будуть здійсненні перевірки перевізників стосовно виконання  ними вимог Законів України  «Про дорожній  рух» та «Про автомобільний транспорт», проходження ними перед рейсового контролю технічного стану автобусів, обов`язкового медичного огляду водіїв та дотримання перевізниками їх режиму праці та відпочинку.

Під час нагляду за дорожнім рухом, буде  посилений контроль за  пересуванням  пасажирських автобусів, мікроавтобусів, особливо в місцях концентрації ДТП та аварійно небезпечних ділянках автодоріг. Особовий  склад   відділу безпеки дорожнього руху  націлений на виявлення та документування порушень перевізниками транспортного законодавства, правил перевезення людей, у тому числі дітей, перевищення водіями встановлених обмежень швидкості, руху через залізничні переїзди, керування автобусами у стані сп`яніння та відсутність  у дорожніх листах відміток про проходження щоденного контролю технічного стану та медичного огляду або їх фальсифікацію.

При проведенні перевірок технічного стану пасажирського транспорту під час виїзду з автогосподарств, а  також на лінії, буде  звертатися особлива увага на справність запасних та аварійних виходів, укомплектованість засобами протипожежної безпеки, факти незаконного переобладнання автобусів, встановлення додаткових місць для сидіння, балонів для роботи на газовому паливі, які  не відповідають вимогам безпеки та не  призначені для заправки таким пальним.

Зважаючи на це, закликаємо водіїв пасажирського транспорту не допускати порушень ПДР та вимог чинного законодавства, що регламентують вимоги до укомплектування автобусів (мікроавтобусів) призначених для перевезення пасажирів.

Ніжинський відділ поліції

Залишити відповідь

Усі Новини