Місто

Ніжинська поліція про охорону квартир під час відпусток

Уже зовсім скоро новорічні й різдвяні свята, час зимових канікул та безлічі вихідних, коли не хочеться сидіти вдома. Традиційно багато мешканців міста планують у грудні-січні поїздки на гірські курорти з лижами та ближче до запашних ялинок або до «теплих» країн зустрічати Новий рік під пекучим сонцем та зеленими пальмами. Зупиняє лише сильна тривога за своє майно, яке доводиться залишати в квартирі. Переживання за можливість застати гармидер у будинку й втратити нажиті роками цінності та майно іноді сильніші за бажання їхати в відпустку… Не відмовляйтеся від своїх планів! Про ваше майно подбає Поліція охорони.

Автор: Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції  

Поліція охорони – єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені законом права та повноваження на озброєну охорону й застосування владних функцій щодо правопорушників. За роки свого існування спектр послуг, що надає поліція охорони, надзвичайно розширився. Окрім традиційної охорони квартир, можливо також залучення фізичної охорони, встановлення мобільної тривожної кнопки в Вашому телефоні, пультової охорони, охорона валютних цінностей в спеціальних сховищах, спостереження автотранспорту за допомогою системи моніторингу мобільних об’єктів.

Фахівці Управління поліції охорони в Чернігівській області можуть встановити та обслуговувати систему відеонагляду в Вашій квартирі чи дворі приватного будинку. У будь-який час доби та знаходячись за сотні кілометрів від дому Ви зможете стежити он-лайн за своїм помешканням разом із досвідченими охоронцями. У разі спрацювання сигналізації, до Вашого будинку в найкоротший термін прибуде екіпірована група реагування, бійці якої професійно зможуть затримати злочинця «по гарячих слідах» та повернути викрадене майно.

Поліція охорони надає свої послуги з гарантією повної матеріальної відповідальності. Отримати детальну консультацію з приводу охорони, а також подати заявку можна за безкоштовними номерами телефону, що працюють цілодобово:
080
099           050 22 20
073
097

Довірте власне майно професіоналам своєї справи – Поліції охорони, і Ви зможете переконатися в її надійності. Не відкладайте життя на потім!

Залишити відповідь