Новини

Ніжинські дзюдоїсти стали чемпіонами “Золотого кубку мера”

Днями в Харкові пройшов Всеукраїнський турнір із дзюдо “Золотий кубок мера”, який зібрав до себе 700 юних спортсменів чи не зі всієї України. У ньому між собою змагалися юнаки та дівчата 2006-2007 років народження.

7 вихованців Ніжинської КДЮСШ та ГО “Спортивний клуб єдиноборств “Спарта” показували на турнірі свою міць, спритність та жагу до перемоги. Як результат – приїхали додому з золотими, срібними та бронзовими медалями.

1 місце здобув Максим Худолій, 2 місце – Жаклін Сатарі, а 3 місце – Іван Телицький та Ольга Тимко. На 5 сходинці опинилась Христина Опанасенко.

“Турнір був дуже сильним та серйозним. Раніше “Кубок мера” мав назву “Золота осінь”, але в 2014 році він трохи затих через політичні події в країні. Зараз знову набирає обертів. Вже вдруге його організатори проводять змагання після затяжної перерви. Цього разу наші дівчатка боролися із вдвічі старшими за них суперниками. Усі дуже гідно себе показали та виклалися на повну”, – розповідає тренер дітей Сергій Антонян.

Не встигли учасники Кубку відійти від спортивних випробувань та перемог, як уже готуються до нових. Наприкінці тижня в Дніпрі планують провести Всеукраїнський турнір із дзюдо серед дівчаток, який стане своєрідним неофіційним чемпіонатом. Ніжинська КДЮСШ везтиме на нього й своїх вихованок. Побажаємо ж їм нових успіхів та звершень!

Залишити відповідь

Усі Новини