Місто

Ніжинським медикам подарували квитки в театр та червоні троянди

Зал Ніжинського драмтеатру заполонила велика, дружня родина. Лікарі, медсестри, фельдшери, лаборанти, санітари. Сьогоднішній вечір присвячений саме їм. Для них щирі слова вдячності й привітання. Ну і, звісно, подарунки.

Завтра, у третю неділю червня, працівники медичної сфери відзначають своє професійне свято. Свято для тих, хто тримає в руках наше життя, хто покликаний оберігати наше здоров’я, лікувати від хвороб добрим словом і “золотими руками”.

Не забув про медиків наш земляк Анатолій Гунько. Запросив у театр відпочити душею, оточивши турботою й даючи можливість відчути себе потрібними й коханими.

“Ви – люди тієї професії, важливість якої в нашому житті важко переоцінити. У своїй роботі Ви не маєте права на помилку. Дякую Вам за Вашу відповідальність. Сподіваюсь, що наша держава Вас цінуватиме більше, заохочуватиме не лише грамотами й похвалами, а й матеріально. Маю надію, що й лікарні вповні матимуть необхідне медичне обладнання”, – звернувся до винуватців свята Анатолій Гунько.

Протягом кількох годин артисти драмтеатру дарували глядачам, дійсно, святкове дійство. Душевні пісні, проникливі, запальні танці, “живі” мініатюри. Від театральних сценок люди аж захлиналися від сміху. Лірика змінялася гумором. Легко, емоційно, глибоко, чуттєво, із запалом. “Неначе повернулися в юність”, – говорять лікарі.

У театр медпрацівники приходили разом зі своєю сім’єю. Малеча, не стримавшись, навіть підтанцьовувала біля сцени. Батьки радіють: і самі відпочивають, і діти задоволені.

Після концерту кожен гість отримав червону троянду. Вражений професіоналізмом та віддачею ніжинських акторів, Анатолій Гунько передав квіти й для них.

“Сподобалося все: майстерність артистів, троянди. Приємно, неочікувано. Для мене цей подарунок – несподіванка. Емоційний, прекрасний вечір. Думаю, спогади про нього залишаться надовго”, – ділиться враженнями медсестра сімейної медицини із 17-літнім стажем Олена Литвин.

Залишити відповідь