Новини

Ніжинці стали помічниками Святого Миколая

Для дітей-сиріт та дітей з соціально незахищених категорій подарували казку малечі прихожани храму Святих Володимира та Ольги, громадські активісти та небайдужі жителі міста. У рамках акції «Стань помічником Святого Миколая» «чарівники» вирішили здійснити мрії дітей, які ті написали у своїх листах до Святого Миколая, та повезли подарунки до Центру соціально-психологічної реабілітації.

Спільними зусиллями Молитовного майдану Ніжина, Центру опіки сиріт та благодійників зі Львова, викладачів і студентів факультету психології та соціальної роботи НДУ імені М.Гоголя, волонтерів вдалося подарувати казку 55 дітям.

Організатор акції Роман Пушка, настоятель храму Святих Володимира та Ольги, уже втретє напередодні Дня Святого Миколая проводить її в Ніжині. Він каже, що подарунки були якісні, а бажаючих допомогти було все більше й більше.

«Подібну акцію організовував, коли ще навчався у Львівській семінарії. Разом з однодумцями допомагав дітям в переддень Святого Миколая. Продовжив цю традицію і в Ніжині. Часто ходжу до дітей у притулок, отже й знаю їхні потреби, як ніхто інший.  Розумію, що зараз не всі можуть допомогти тим, хто цього потребує, через складну ситуацію в країні. Фінансовий стан людей – дуже важкий, тож кожен виходить зі своїх можливостей. Однак дуже мало було тих, які долучилися до акції, бо так треба, «для галочки». Кожен намагався вкласти душу та зробити для малечі свято», – розповідає отець Роман.

Прохання дітей були різні – від солодощів, одягу, книг – до нового мобільного телефону чи велосипеду. Для волонтерів в свою чергу організували концертну програму, що тривала десь близько години.

Храм Святих Володимира та Ольги готує подарунки й для дітей загиблих воїнів АТО та малозабезпечених сімей, які будуть передані найближчим часом.

Залишити відповідь

Усі Новини