Новини

“Обов’язкове страхування – це єдиний вихід, щоб відновити медицину в Україні”, – Анатолій Гунько

Мешканці села Хотинівка Носівського району просили вирішити проблему з надання медичних послуг у кандидата в народні депутати України від ВО «Батьківщина» по 209 виборчому округу Анатолія Гунька. «Їдемо в Мрин, щоб отримати направлення на аналізи. А їх здавати треба в Носівці. Коли приїздимо в Носівку, кажуть, що наше направлення не дійсне. Як нам виживати в таких умовах, коли ми нікому не потрібні?», – скаржилась місцева жителька Віра.

«Страхова медицина – це єдиний вихід, щоб відновити медицину в Україні. За працюючих заплатить роботодавець, за всіх інших (дітей, непрацюючих, пенсіонерів) – держава. Реформа має бути тоді, коли є техніка, обладнання і вся технічна база. У мене є велике бажання змінити всі ті недолугі реформи. Хочу допомогти втілити в життя бачення Юлії Тимошенко розвитку нашої країни», – підкреслив Анатолій Гунько.

Жалілись селяни, що місцева влада закрила їхню школу, а дітей возять на навчання старими автобусами по розбитим дорогам у сусіднє село. «Керівництво нашого району сказало, що школа наша збиткова, на її утримання немає коштів. Але якщо ми погодимось перевести наших дітей до іншої школи, то будуть гроші на ремонт доріг. Та вже стільки часу минуло, а на дорозі ніхто жодної ями не залатав», – нарікала жителька Хотинівки Любов.

«У вашому районі багато шкіл закривають обманом. Не проводячи громадських слухань, місцева влада одноосібно приймає рішення, які школи мають право на життя, а які ні. Щоб возити дітей на навчання в іншу школу до сусіднього села, місцеве керівництво має забезпечити людей необхідною базою. Такий підхід до вирішення проблем із навчальними закладами, який є на сьогодні, недопустимий. Я впевнений, що, маючи всі повноваження, які я зможу отримати в парламенті, матиму всі інструменти впливу, щоб не допустити такого безчинства місцевих рад у нашому окрузі. Найпершим моїм кроком у Раді буде ініціювання розпуску Носівської, Ніжинської та Срібнянської рад», – акцентував Анатолій Гунько.

Просили селяни в Анатолія Гунька вирішити проблему тотального безробіття в їхньому селі. Люди говорили, що залюбки працювали б у рідному селі, бо зараз змушені виїжджати в інші села та міста, щоб прогодувати свою сім’ю.

«Аби в людей була робота на місцях, потрібно створювати виробництва. Є ініціатива Юлії Тимошенко, щоб наша країна перестала бути сировинною державою, а стала виробником. Я переконаний, що наш регіон матиме змогу економічно розвиватись тоді, коли в таких малих селах створять цехи з переробки зерна, обробки деревини, виготовлення зупинок і майданчиків, швейні підприємства. Для людей будуть створені робочі місця, а інвестори будуть зацікавлені нашою областю», – наголосив Анатолій Гунько.

Залишити відповідь

Усі Новини