Новини

Оновлені дані екзит-полу. “Слуга народу” набирає 44,4% голосів виборців

Загалом опитано близько 40 000 виборців.

За партію «Слуга народу» проголосували 44,4%, за партію «Опозиційну платформа – За життя» – 12,5%, за партію «Європейську солідарність» – 8,5%, за партію «Батьківщину» – 7,7%, за партію «Голос» – 6,0% виборців.

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать дані всеукраїнського екзит-полу, проведеного на замовлення програми ТСН на телеканалі «1+1».

За даними екзит-полу, за партію «Сила і честь» проголосували 3,9%, за партію «Опозиційний блок» – 3,0%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 2,9%, за «Партію Шарія» – 2,8%, за партію ВО «Свобода» – 2,5%, за партію «Українська стратегія Гройсмана» – 2,0%

За інших кандидатів, як свідчать дані екзит-полу, проголосували менш як 2% виборців. Всеукраїнський екзит-пол проведений 21 липня дослідницькими компаніями Kantar TNS та Info Sapiens на замовлення телеканалу 1+1. Загалом опитано близько 40 000 виборців.

Опитування виборців в багатомандатному виборчому окрузі проведено на 600 виборчих дільницях по всій України (крім спеціальних, закордонних дільниць та окупованих територій). Метод: особисте інтерв’ю на виході з виборчих дільниць (екзит-пол). Теоретична статистична похибка вибірки — не більше 0,7%, але з врахуванням дизайн-ефекту та досвіду попередніх екзит-полів, який враховує і систематичні похибки (як-от неохоплення спеціальних та закордонних дільниць),Кантар TNS та Info Sapiens припускають, що похибка не перевищить 3%.

Залишити відповідь

Усі Новини