Місто

Операція “Перевізник” виявила порушників

Перевізників області останні три тижні перевіряла поліція. Інспектували все: технічний стан транспортних засобів, наявність і справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння, чи контролюють зберігання транспортних засобів за визначеним місцем їх стоянки, організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Чернігівської області.

І от, менш, ніж за місяць, правоохоронці разом із Укртрансбезпекою виписали штрафів для недобросовісних водіїв і перевізників на суму 140 тисяч гривень.

Вже встигли перевірити більше 1700 одиниць пасажирського транспорту та виявити 238 порушень.

Майже два десятки водіїв виїжджали на маршрут на технічно несправних автобусах. 103 водії відхилилися від маршруту. 94 перевозили більше пасажирів, ніж дозволено заводом-виробником, а 18 водіїв порушили вимоги дорожніх знаків. Ще четверо керували автобусами без обов’язкового технічного контролю.

В оперативно-профілактичних заходах брали участь громадські активісти, співробітники Уктрансбезпеки, патрульної поліції та групи реагування патрульної поліції ГУНП в Чернігівській області.

 

Залишити відповідь