Місто

Опитування: Чого не вистачало ніжинцям під час новорічно-різдвяних свят?

Новорічно-різдвяні свята підійшли до свого завершення. Хтось провів їх у колі рідних та близьких, хтось подорожував та шукав нові знайомства, а комусь достатньо було тазика олів’є перед телевізором. Чого бракувало ніжинцям під час святкувань, що б хотілося змінити, а що взяти за щорічну традицію?

Світлана: «Не вистачало в першу чергу снігу, а від того й гарного настрою, але в цілому все було добре. Відвідала відкриття новорічної ялинки, було дуже гарно й урочисто. От тільки дратувала велика кількість салютів і петард, які вибухали в той період, коли в країні йде війна. Я вважаю це неприйнятним. Люди мають розуміти, що ті хлопці, які гинуть за нас, нашу країну, не одобрили б такі веселощі, тому я гадаю, що треба було б вести себе хоча б трішечки скромніше.»

Олексій: «Не вистачило святкових заходів. Їх, на мою думку, в першу чергу мали б організувати молодіжні та громадські організації Ніжина. Пасивно якось все пройшло, сіро. Можливо, молодь була зайнята більш важливими проектами чи справами, але й нічого не робити – теж не вихід. Хотілося б більше снігу, казкової атмосфери, якогось дива».

Олексій: «Таке враження, ніби місто просто вимерло на новорічні свята. Цікавих заходів не було взагалі, окрім, хіба що, відкриття ялинки. Я б запропонував до Різдва біля головної ялинки Ніжина зварити повен казан куті – можна було б і зігрітися, і посмакувати, і повеселитися. Нудно якось було, нічого й не запам’яталося».

Ірина: «Є цікава ідея створити новий атракціон! За музеєм «Поштова станція» за часів Радянського Союзу, до війни, була стайня. Там залишились будівлі. Їх би відновити, облаштувати, завести трійку коней і була б чудова розвага як для дітей, так і для дорослих».

Тетяна: «Ні в парку Шевченка, ні в центрі міста, ні на околицях не було ніяких дитячих атракціонів. Хотілося б, аби в нас була резиденція Святого Миколая, Парк льодових скульптур, іграшкові будинки для маленьких дітей, як в інших містах. Можна було б придумати щось і своє. У нас же туристичне місто, є потенціал. Організували б якийсь мистецький фестиваль. Мало було прикрас і різдвяної символіки».

Тамара:«Хотілося б більше культурної програми для дітей. Якісь атракціони, гірки, елементарну ковзанку – так, як це прийнято в інших містах чи країнах. Наскільки мені було відомо, здебільшого організовувався концерт для дітей соціально-вразливих категорій. А як же звичайні діти? Про них зовсім забули. Тому й сидять собі цілими днями перед моніторами комп’ютерів».

Денис: «Молоді не було куди й сходити. Добре, що відкрили кінотеатр, є досить затишні кафе та бари. Однак люди зазвичай надають перевагу дешевим забігайлівкам».

Вячеслав:«Відкрили ковзанку в парку Шевченка, працює кінотеатр. Не вистачило святкового настрою, бо погода не дуже тішила. Хотілося б побільше новорічних прикрас по місту».

Залишити відповідь