Новини

П’ятьом ніжинським студентам Леонід Кучма вручив іменні стипендії

У Міжнародний день студента екс-Президент України Леонід Кучма вручив стипендії кращим студентам трьох українських вишів. Серед них – студенти з Ніжинського державного університетету імені М.Гоголя.

Студенти НДУ, що отримали іменні стипендії:

1.Владислав Лях – студент історико-юридичного факультету спеціальності «Політологія». З першого курсу є активним учасником студентського життя факультету, досяг значних успіхів в навчально-наукововій діяльності, бере участь та перемагає в міжнародних наукових конференціях.

2. Ярослав Йотка – навчається на факультеті культури і мистецтв, спеціальність – „Музичне мистецтво”. Ярослав є одним із найкращих виконавців-вокалістів факультету культури і мистецтв, що підтверджується численними перемогами на різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях.

3. Святослав Мисаковець – студент навчально-наукового інституту точних наук та економіки, напрям підготовки – „Інформатика”, навчається на відмінно з моменту вступу до університету. У колі наукових інтересів Святослава – алгоритми функціонування глобальних навігаційних систем. Виконує дипломну роботу на тему «Використання мови С# для створення навігаційного додатку».

4. Ірина Козій – опановує напрям підготовки «Психологія». Впродовж усього періоду навчання в університеті активно займалась науковою роботою. Ірина є головою студентської ради та профкому факультету психології та соціальної роботи, а також навчається у Сумському державному університеті на заочній формі навчання спеціальності «Бойове застосування військових частин і підрозділів протитанкової артилерії протитанкових ракетних комплексів».

5. Оксана Романенко – студентка 4 курсу факультету іноземних мов, напрям підготовки – «Філологія (англійська мова та література і друга іноземна мова)». Оксана здобувала перші місця в університетських олімпіадах з англійської мови та психології. Активно займається науковою діяльністю, у царині її наукових інтересів – когнітивна лінгвістика, зокрема, Оксана працює над проблемою структури мовної особистості в конструкційному аспекті.

У 2004 році Президентський Фонд «Україна» започаткував масштабну програму допомоги обдарованій молоді. Відтоді Фонд щороку присуджує іменні стипендії студентам провідних вишів України. В такий спосіб молоді люди, які завдяки власному таланту здатні впроваджувати зміни на краще, отримують додатковий стимул до свого подальшого навчання та становлення.

Хто саме матиме цю премію – визначає професорсько-викладацький склад навчальних закладів. Викладачі враховують усі складові – успіхи у навчанні, здобутки в науково-дослідницькій роботі, активну громадянську позицію.

Відео можна подивитися тут

За інформацією Президентського фонду Леоніда Кучми

Залишити відповідь

Усі Новини