Місто

Підприємство ніжинської громади незаконно продали на аукціоні?

Сільськогосподарське підприємство “Флора”, що по вулиці Сівкова, незаконно продали на аукціоні. Про це сьогодні на 35 черговій сесії міської ради повідомив Олег Щербак, голова комісії з питань законності.

Заступник міського голови Григорій Олійник зазначив, що офіційною інформацією з цього приводу він не володіє, є лише чутки, які поки що не мають підтвердження. За його словами, земельна ділянка під будівлею не сформована, тож невідомим залишається її фактичний розмір під теплицями.

Примітно, що “Флора” знаходиться на стадії ліквідації. Сільськогосподарське підприємство перебуває на балансі Ніжинського муніципального підприємства з благоустрою, має теплицю й котельню.

За переконанням директора Краєзнавчого музею й депутата міськради Геннадія Дудченка, новому власнику, який купив “Флору” на торгах, потрібні не теплиці, а земельна ділянка, під якою знаходиться підприємство.

Очільники міста назвали продаж “Флори” незаконним, вимагаючи повернути майно громаді. Обурені нечуваним зухвальством, депутати закликали написати листа до відділу поліції й прокуратури. Повідомлялось, що міський голова сьогодні для “відновлення справедливості” підпише лист до державного реєстратора.

“Бачимо грубе порушення чинного законодавства. Якщо ми не направимо листа до правоохоронців, то будуть і далі “розбазарювати” комунальне майно”, – зазначив Юрій Хоменко.

“Флору” продали за 630 тисяч грн, – каже Олег Щербак. Цікаво, яким чином продаж став незаконним, якщо торги були відкриті й пройшли всю необхідну процедуру практично на очах у ніжинських можновладців?

“Підприємство продали на аукціоні, торги були публічними. Виконавча влада про це знала. Маємо таку ситуацію, як з приміщенням Школи мистецтв. Напередодні запитували, чи буде аукціон. Відповіли, що продавати ніхто нічого не буде”, – обурюється депутат від “Укропу” Наталія Радченко.

За словами Геннадія Дудченка, профільним комісіям взагалі давали 2 тижні на з’ясування ситуації – продаватимуть “Флору” чи ж уже продали її. Втім, відповіді так ніхто й не дочекався.

Для призупинення скрижалів беззаконності й свавілля місцеві очільники мають в своєму розпорядженні ні багато ні мало – 10 днів.

Юлія Солдатенко

Залишити відповідь