Новини

Поліція області перевірила стан доріг і готовність комунальників до зимового періоду

Співробітники відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Чернігівській області спільно з власниками автомобільних доріг та вулиць провели осінній комісійний огляд вулично-шляхової мережі Чернігівщини.
Обстеження показало, що  загальна картина з заміною асфальтного покриття покращується, але багато проблемних ділянок ще залишаються. Здебільшого це стосується вулиць приватного сектору. Правоохоронці зафіксували чималу кількість вибоїн, деформацій у вигляді ямковості та осідання асфальтного покриття. Власники таких вулично-шляхових мереж отримали від поліції відповідні вимоги про усунення недоліків.

Також співробітники відділу БДР перевірили готовність виробничих підрозділів ДП «Чернігівський облавтодор» й КП «АТП-2528» до утримання доріг у зимовий період: наявність паливо-мастильних матеріалів, піщано-сольової суміші, фракційних матеріалів, технічний стан снігоприбиральної техніки.

Перевірка показала, що в обласному центрі необхідний резерв спеціальних засобів та піщано-сольової суміші на проведення першочергових заходів щодо утримання доріг із початком снігопадів створений. Для утримання ж доріг загального користування, як показав досвід минулих років, наявний запас спецзасобів і піщано-сольової суміші є недостатнім.

Співробітники відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Чернігівської області видали 40 вимог про усунення недоліків та склали 15 адміністративних матеріали за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху.

Залишити відповідь

Усі Новини