Новини

Понад 19 тисяч військових пенсіонерів області отримають перераховані виплати

На Чернігівщині тривають роботи з виконання Постанови Кабміну від 21 лютого 2018 року. У ній, зокрема, йдеться про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб. Головне управління Пенсійного фонду України в області підготувало списки силових структур, пенсії яких підлягають перерахунку. Загалом це понад 19 тисяч осіб, – передає ЧЕline та Чернігівська ОДА.

“Для перерахунку військових пенсій звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно, — наголосив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в області Юрій Юрченко. — Фахівці обласного управління Пенсійного фонду підготували та передали уповноваженим органам списки пенсіонерів силових структур, пенсії яких підлягають перерахунку. Після надходження довідок про розмір грошового забезпечення буде здійснено перерахунок та виплата пенсій”.

Перерахунок військових пенсій здійснюватиметься з урахуванням трьох складових: окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років. Виплата ж здійснюватиметься поетапно: з 1 січня 2018 року — 50%; 1 січня – 31 грудня 2019-го — 75%; з 1 січня 2020 року — 100% суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року.

Для осіб начальницького й рядового складу органів внутрішніх справ пенсії перераховуватимуть з урахуванням грошового забезпечення поліцейського за січень 2016 року. Із 1 січня 2018 року виплата колишнім працівникам міліції проводитиметься в розмірі 100% суми підвищення пенсій.

 

Залишити відповідь

Усі Новини