Новини

ПОЗИЦІЯ КОМАНДИ АНАТОЛІЯ ГУНЬКА СТОСОВНО НАКЛЕПУ ОЛЕГА ДМИТРЕНКА

У ході передвиборної боротьби Анатолій Гунько об’їздив чи не всі села свого округу і надавав своїм землякам юридичну підтримку. Практично кожна зустріч у Срібнянському районі розпочиналась із питання – скільки ще пов’язані з Олегом Дмитренком люди будуть наживатися на власності громади.

За їхніми словами, аграрне підприємство СТОВ «Батьківщина», яке пов’язують з Олегом Дмитренком, маніпулює механізмом нарахування орендної плати. Вони показують її підвищення не в грошах, а в відсотках від нормативної-грошової оцінки землі, яку вони самі й замовляють. Тобто відсотки сягають і 15%, а сума виплати в гривнях – майже як у тих фермерів, у яких вона становить 10%.

Люди залякані: вони не мають вибору, кому здавати землю в оренду, а тому повністю залежать від фірми-монополіста. Тому зверталися до Анатолія Гунька як до правозахисника з проханням посприяти у збільшенні орендної плати не у відсотках, а у сумі виплат в гривнях.

Крім того, мешканці Срібнянської ОТГ жалілися, що люди Олега Дмитренка за 5 хвилин після прийняття присяги сільським головою Олегом Куделею, неправомірно відсторонили його від посади. Суди з цього приводу тривають і досі. Загальновідомо, що юридичну підтримку законному голові Срібнянської ОТГ надавав Анатолій Гунько.

За їхніми словами, у результаті неправомірного відсторонення сільського голови від посади, наближені до Олега Дмитренка люди займаються захопленням тисяч гектарів землі для пов’язаного з ним підприємства. Землі природоохоронного призначення, які не підлягають розпаюванню і здачі в оренду – опинилися в оренді компанії Дмитренка, і ще велика частина захоплена підприємством, адже не перебуває в оренді. А це – мільйонні збитки для місцевого бюджету не лише через гроші, які до нього не надійшли, а й через те, що знищуються пасовища і екосистема.

Так, сесії Срібнянської ОТГ, на яких розглядаються земельні питання, веде не секретар ради, як це має бути згідно із законом, а один із депутатів, який працює заступником директора СТОВ «Батьківщина». Зокрема, 22 березня цього року за виділення земельних паїв на користь підприємства голосували депутати, які безпосередньо у ньому працюють.

Скаржились люди і на те, що перевантажений транспорт фірми, яку пов’язують з Олегом Дмитренком, розбив всі дороги району. А через сам центр Срібного їздить сільгосптехніка із хімікатами, які потрапляють на узбіччя і становлять загрозу здоров’ю мешканців. Та й цього виявилося замало. На інвестиційно привабливій ділянці селища Срібного посадові особи селищної ради надали дозвіл побудувати склад для зберігання мінеральних добрив і хімікатів, чим порушили призначення використання земельної ділянки!

Фактично, підприємство СТОВ «Батьківщина» є монополістом у районі – іншої роботи немає. Тому відкрито працівники бояться заявляти про порушення техніки безпеки на підприємстві. Але члени їхніх родин на зустрічах розповідали, що у результаті «нещасних випадків» на підприємстві, постраждала не одна людина.

Люди реально залякані – навіть прибиральниця у дитячий садок має «пройти» через кабінет голови районної ради, яка, як розповідають, «кришує» схеми Олега Дмитренка. Нині вона їздить на новій автівці Toyota, оформленій на СТОВ «Богданівське».

Дізнавшись про ці та інші відверті антилюдські дії, одним із перших кроків, які Анатолій Гунько обіцяв зробити після обрання його народним депутатом, була ініціація розпуску районних рад. Він став би невигідним опонентам, адже забирав би у них важелі впливу у районах, і, водночас, міг змінити життя простих людей на краще, коли до влади прийшли б не лобісти, а реальні патріоти своєї малої батьківщини, здатні діяти в інтересах своїх земляків. Цим і пояснюється велика підтримка Анатолія Гунька у Срібнянському районі, яку мешканці виказують і до сьогодні. Крім того, вони обурені тим, якими принизливими словами їх обізвав Олег Дмитренко.

Тому ми вважаємо, що заяви Олега Дмитренка у газеті «Срібнянщина», в якій, до слова, більшу частину займають матеріали про СТОВ «Батьківщина», яку пов’язують з Олегом Дмитренком, є нічим іншим, як відвертим наклепом на Анатолія Гунька і спробою захистити свої бізнес-інтереси.

Залишити відповідь

Усі Новини