Новини

Прокуратура почала розслідувати вибухи в Ічні: допитані вартові

Фото Ігоря ВОЛОСЯНКІНА

Інтенсивність вибухів на території 6-го арсеналу Міноборони на Чернігівщині зменшилася. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Правоохоронці вже почали допитувати вартових воєнізованої охорони ЗСУ, які здійснювали безпосередню охорону території зберігання боєприпасів, та інших свідків події. Уточнюються завдані збитки.

Справу порушено за статтею про недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки. Санкцією відповідної статті передбачається покарання в вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

“Як зазначив з місця події військовий прокурор Центрального регіону України, у ході слідства також будуть розглядатися й інші версії. За наявною інформацією, версію теракту слідство також не відкидає. Зокрема, вона також опрацьовується фахівцями оперативних підрозділів правоохоронних органів та Міністерства оборони України”, – повідомляють у прокуратурі.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює військова прокуратура Чернігівського гарнізону Центрального регіону України, а саме розслідування доручено слідчому відділу Управління СБ України в Чернігівській області

 

Залишити відповідь

Усі Новини