Місто

Промспоживачі за електроенергію тепер платитимуть більше

З 1 лютого на 2% зросте ціна на електроенергію для промислових споживачів, повідомляє УНН.

За словами голови Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики Оксани Кривенко, 2% – це зростання, яке є набагато нижчим індексу цін виробників та індексу інфляції у нашій країні.

Для фізичних осіб тариф підвищуватися поки не буде.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для підприємств і юридичних осіб (крім населення) залежать безпосередньо від постачальника послуг, тобто від енергопостачальної компанії, яка займається обслуговуванням того чи іншого підприємства.

Вартість електроенергії для конкретного підприємства залежить від виду підприємства і цілей використання ним електричної енергії.

Дізнатися актуальні тарифи на електроенергію можна на офіційних сайтах постачальників або на сайті НКРЕКП.

Раніше Оксана Кривенко писала, що в Україні з січня 2019 року оптова ринкова вартість електроенергії може зрости більш ніж на 15% через збільшення тарифів на відпуск електроенергії для генеруючих підприємств.

Тобто, фактично, це значить, що здорожчання таварів будь-якого призначення не за горами. А нам з вами доведеться знову готувати свої гаманці й витрушувати звідти все, що “завалялось”, щоб оплатити підняття тарифів на електроенергію, так би мовити, лише для промспоживачів.

Залишити відповідь