Місто

Розшукуються зловмисники, які хотіли вкрасти відеокамеру на площі Франка. Відео

Про це редакції “Правда ТУТ. Ніжин” повідомив сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції.

“Сьогодні, близько першої години ночі, група молодиків, судячи з вигляду – підігрітих алкогольними напоями, на площі імені І.Франка жваво спілкувалися про щось неподалік кіоску з тютюновими виробами.

Як видно із записів однієї з відеокамер, встановлених міською владою на площі, близько 01:09 вона й сама стала «об’єктом» для зйомки, щоправда відразу на кілька мобільних телефонів. Через кілька секунд виявилося, що знімали одного з учасників компанії, який вирішив похизуватися своїми «талантами альпініста» та видерся на опору, до якої кріпиться камера. Повернувши камеру, він, сам того нерозуміючи, зафіксував і своїх товаришів, які тут же почали ховати обличчя, і автомобіль ВАЗ 21099 темного кольору, на капоті якого розміщено імпровізований пікнік. Врешті, повернувши камеру в протилежному напрямку, група хуліганів з місця втекли.

Вказаний факт зареєстровано поліцією та проводиться перевірка. Розшукуються й учасники події й мовчазні свідки – водії припаркованих неподалік автомобілів служби таксі, які вирішили не втручатися в спроби молоді попсувати або навіть викрасти майно територіальної громади.

Місто має знати своїх «героїв» в обличчя! Будь-яку інформацію про осіб, яких ви впізнали на відео, просимо надавати до Ніжинського відділу поліції (тел. 068-469-52-39, 102) або в коментарях”, – ідеться в повідомленні.

Залишити відповідь